Czwarty dzień Tygodnia Bibliotek 

 
 

Czwarty dzień Tygodnia Bibliotek

 

W dalszym ciągu obchodzona jest V edycja Tygodnia Bibliotek. W czwarty dzień edycji - 6 maja na Sali Konferencyjnej Ratusza Miejskiego odbyło się głośne czytanie w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom". O godz. 10.00 do Ratusza przybyły dzieci z klasy "0" pod opieką pani Teresy Sujki i grupa pięciolatków pod opieką pani Bożeny Wodzickiej z Samorządowego Przedszkola w Przedborzu.
Grupa dzieci chętnie zasiadła w fotelach na sali i z zaciekawieniem rozglądała się wokół. Były tu po raz pierwszy. Historyjka pt. "Franklin i złoty interes" została odczytana przez Sekretarza Miasta Wojciecha Karbownika. Dzieci z zaciekawieniem słuchały przygód żółwia Franklina i bardzo spodobało się im głośne czytanie w wykonaniu pana Sekretarza, który nagrodzony został brawami. Zabawa trwała dalej i dzieciaki zostały odpytane z przeczytanej książeczki. Poradziły sobie wyśmienicie.
Następnie dyrektor MBP przeczytała bajkę pt. "Łakomczucha" z serii "Przeczytaj mi mamo i tato". Na koniec spotkania dzieci przeszły do biblioteki, gdyż nie wszystkie w niej były. Z dużym zaciekawieniem oglądały regały z książkami i zwiedzały pomieszczenia biblioteczne.


 

Liczba odwiedzin : 831
Podmiot udostępniający informację : Urząd Miejski w Przedborzu
Osoba wprowadzająca informację : Paweł Olczyk
Osoba odpowiedzialna za informację : -
Czas wytworzenia: 2008-05-08 13:18:24
Czas publikacji: 2008-05-08 13:18:24
Data przeniesienia do archiwum: Brak