Sołectwa i Rady Sołeckie 

 

 

Sołectwa:

Borowa, Brzostek, Chałupy, Faliszew, Gaj, Góry Mokre, Góry Suche, Grobla, Jabłonna, Józefów, Józefów Stary, Kajetanów, Kaleń, Miejskie Pola, Mojżeszów, Nosalewice, Piskorzeniec, Policzko, Przyłanki, Stara Wieś, Taras, Wojciechów, Wola Przedborska, Wygwizdów, Wymysłów, Zagacie, Zuzowy, Żeleźnica

 

Skład Rad Sołeckich Samorządów Mieszkańców

1. Borowa:

Wyciszkiewicz Marek - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Tatarczuch Krzysztof – członek

Małczyk Jarosław - członek

Konieczny Marek - członek

2. Brzostek:

Auguścik Józef - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Mazurek Grzegorz - członek

Potapczuk Cezary - członek

Gaj Zygmunt - członek

3. Chałupy

Stępień Wiesław - Sołtys, Przewodnicżący Rady Sołeckiej

Tkaczyk Agnieszka - członek

Borciuch Elżbieta - członek

4. Faliszew

Zimny Józef - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Włodarczyk Aleksander - członek

Filocha Stanisław - członek

Ośmiałowski Sławomir - członek

5. Gaj

Wicik Bogdan - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Madejski Tadeusz - członek

Madejski Piotr - członek

Bilski Tadeusz - członek

6. Góry Mokre

Rydz Zbyszław - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Baran Bogusława - członek

Dębski Andrzej - członek

Ocimek Sylwester - członek

7. Góry Suche

Kawka Adam - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Susło Dorota – członek

Kawka Czesław - członek

Prokop Piotr - członek

8. Grobla

Gniewosz Wojciech - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Piątek Grzegorz - członek

Młynarczyk Kazimierz - członek

9. Jabłonna

Ciszewski Stanisław - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Wyciszkiewicz Janina - członek

Kałuziński Lucjan - członek

10. Józefów

Warzecha Barbara - Sołtys, Przewodnicząca Rady Sołeckiej

Peroński Jerzy - członek

Łączek Cecylia - członek

11. Józefów Stary

Pytlos Paweł - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Chudy Wojciech - członek

Ogłoza Wojciech - członek

12. Kajetanów

Pijewski Jerzy - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Kowalczyk Henryk - członek

Pluta Sławomir - członek

Sosnowski Grzegorz - członek

 

13. Kaleń

Kaczmarek Marian - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Nowak Danuta - członek

Obarzanek Mariusz - członek

14. Miejskie Pola

Michalski Jerzy - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Michalska Krystyna - członek

Żyła Józef - członek

Włodarczyk Lucyna - członek

15. Mojżeszów

Gawron Marian - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Obarzanek Mariusz - członek

Pijewski Janusz - członek

16. Nosalewice

Baran Grzegorz - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Bała Jarosław - członek

Jędrzejczyk Irena - członek

Cygan Joanna - członek

17. Piskorzeniec

Liszka Grzegorz - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Wnuk Henryk - członek

Warcińska Krystyna - członek

Sobczyk Władysław - członek

18. Policzko

Piskorz Tomasz - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Baran Wiesław - członek

Pawlik Grzegorz - członek

Gaj Mirosław - członek

19. Przyłanki

Juśkiewicz Zenon - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Majewski Bogusław - członek

Gaj Taresa - członek

20. Stara Wieś

Doroziński Józef – Sołtys,Przewodniczący Rady Sołeckiej

Suliga Wiesław - członek

Wrzeszcz Mirosław - członek

21. Taras

Pełka Barbara - Sołtys, Przewodnicząca Rady Sołeckiej

Kasprzyk Stanisław - członek

Majewski Henryk – członek

Żurawski Adam - członek

22. Wojciechów

Lamczyk Monika – Sołtys, Przewodnicząca Rady Sołeckiej

Stępień Sylwester - członek

Hajduk Aneta - członek

Kozłowski Czesław - członek

 

23. Wola Przedborska

Sobańska Zofia - Sołtys, Przewodnicząca Rady Sołeckiej

Więcławski Mirosław - członek

Krawczyk Aleksy - członek

Margas Pelagia - członek

Pigoń Aleksandra - członek

24. Wygwizdów

Zięba Bronisława - Sołtys, Przewodnicząca Rady Sołeckiej

Auguścik Władysław - członek

Auguścik Arkadiusz - członek

 

25. Wymysłów

Rakowski Marek – Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Mikołajczyk Renata – członek

Wawrzos Paweł - członek

 

26. Zagacie

Włodarczyk Piotr - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Łapot Marek – członek

Nowakowski Andrzej – członek

Wdowiak Alicja - członek

 

27. Zuzowy

Margas Adam – Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Kuzdak Krzysztof - członek

Margas Stefan - członek

Dziuba Sławomir - czlonek

 

28. Żeleźnica

Suliga Józef - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Mąkos Michał - członek

Stolarek Edward - członek

 


Liczba odwiedzin : 5712
Podmiot udostępniający informację : Urząd Miejski w Przedborzu
Osoba wprowadzająca informację : Paweł Nowicki
Osoba odpowiedzialna za informację : -
Czas wytworzenia: 2007-03-15 08:39:08
Czas publikacji: 2007-03-15 08:39:08
Data przeniesienia do archiwum: Brak