Sołectwa i Rady Sołeckie (kadencja 2011-2015) 

 

 

Sołectwa:

Borowa, Brzostek, Chałupy, Faliszew, Gaj, Góry Mokre, Góry Suche, Grobla, Jabłonna, Józefów, Józefów Stary, Kajetanów, Kaleń, Miejskie Pola, Mojżeszów, Nosalewice, Piskorzeniec, Policzko, Przyłanki, Stara Wieś, Taras, Wojciechów, Wola Przedborska, Wygwizdów, Wymysłów, Zagacie, Zuzowy, Żeleźnica

 

 

Skład Rad Sołeckich Samorządów Mieszkańców w Gminie Przedbórz na kadencję 2011-2015

 1. Borowa:

Wyciszkiewicz Marek - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Tatarczuch Krzysztof - członek

Paprocki Marian - członek

Szklarz Małgorzata - członek

2. Brzostek:

Auguścik Józef - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Sanecka Elżbieta - członek

Potapczuk Cezary - członek

Kieruzal Aleksander - członek

3. Chałupy

Stępień Wiesław - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Tkaczyk Agnieszka - członek

Borciuch Elżbieta - członek

Ciszewski Karol - członek

4. Faliszew

Zimny Józef - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Filocha Stanisław - członek

Pisiałek Jolanta - członek

5. Gaj

Wicik Bogdan - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Madejski Tadeusz - członek

Madejski Piotr - członek

Dźwigoń Barbara - członek

6. Góry Mokre

Rydz Zbyszław - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Kluska Aneta - członek

Dębski Andrzej - członek

Ocimek Sylwester - członek

7. Góry Suche

Kawka Adam - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Susło Dorota - członek

Auguścik Andrzej - członek

8. Grobla

Kowalska Barbara - Sołtys, Przewodnicząca Rady Sołeckiej

Zieliński Andrzej - członek

Gniewosz Jerzy - członek

Gniewosz Tadeusz - członek

9. Jabłonna

Ciszewski Stanisław - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Wyciszkiewicz Janina - członek

Gaj Barbara - członek

Gaj Katarzyna - członek

10. Józefów

Warzecha Barbara - Sołtys, Przewodnicząca Rady Sołeckiej

Peroński Jerzy - członek

Łączek Cecylia - członek

11. Józefów Stary

Pytlos Paweł - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Włodarczyk Kazimierz - członek

Ogłoza Andrzej - członek

Juszczyk Małgorzata - członek

12. Kajetanów

Pijewski Jerzy - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Łopaciński Tomasz - członek

Pluta Sławomir - członek

Zając Mariusz - członek

13. Kaleń

Kaczmarek Marian - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Kaczmarek Krzysztof  - członek

Kawka Henryk - członek

14. Miejskie Pola

Michalski Mirosław - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Michalska Krystyna - członek

Włodarczyk Jolanta -członek

Zacz Vel Jacz Andrzej - członek

15. Mojżeszów

Więcławska Anna - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Staszczyk Tomasz - członek

Pijewski Janusz - członek

16. Nosalewice

Bała Jarosław - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Zganiacz Jerzy - członek

Kądziela Tomasz - członek

Podlasińska Anna - członek

17. Piskorzeniec

Liszka Grzegorz - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Wiaderny Czesława - członek

Kaczmarek Zbigniew - członek

Liszka Marian - członek

18. Policzko

Piskorz Tomasz - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Gaj Jerzy - członek

Pawlik Grzegorz - członek

Baran Dariusz - członek

19. Przyłanki

Juśkiewicz Zenon - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Majewski Bogusław - członek

Łabendowicz Janina - członek

Domańska Zofia - członek

20. Stara Wieś

Doroziński Józef - Sołtys,Przewodniczący Rady Sołeckiej

Kacprzyk Jacek - członek

Wrzeszcz Helena - członek

Kowalczyk Martyna - członek

21. Taras

Pełka Barbara - Sołtys, Przewodnicząca Rady Sołeckiej

Majewski Henryk -członek

Kochanowski Kazimierz - członek

Włodarczyk Beata - członek

22. Wojciechów

Żak Monika - Sołtys, Przewodnicząca Rady Sołeckiej

Ocimek Beata- członek

Radoński Jan - członek

Hajduk Barbara - członek

23. Wola Przedborska

Sobańska Zofia - Sołtys, Przewodnicząca Rady Sołeckiej

Paździerska Ewa - członek

Margas Pelagia - członek

Stolecki Marian - członek

24. Wygwizdów

Zięba Bronisława - Sołtys, Przewodnicząca Rady Sołeckiej

Matuszczyk Dariusz- członek

Wilk Marian - członek

Michalska Krystyna - członek

25. Wymysłów

Rakowski Marek - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Mikołajczyk Renata - członek

Wawrzos Paweł - członek

Trąbski Andrzej - członek

26. Zagacie

Włodarczyk Piotr - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Łapot Marek - członek

Staszczyk Jerzy - członek

Kopeć Józef - członek

27. Zuzowy

Margas Adam - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Włodarczyk Zbigniew - członek

Lizińczyk Mateusz - członek

Gągór Rafał - czlonek

28. Żeleźnica

Suliga Józef  - Sołtys, Przewodniczący Rady Sołeckiej

Klimczak Józef - członek

Staszczyk Halina - członek

Kluska Jan - członek

 


Liczba odwiedzin : 4402
Podmiot udostępniający informację : Urząd Miejski w Przedborzu
Osoba wprowadzająca informację : Paweł Olczyk
Osoba odpowiedzialna za informację : -
Czas wytworzenia: 2011-02-10 13:44:42
Czas publikacji: 2011-02-10 13:44:42
Data przeniesienia do archiwum: Brak